0 Vergelijken
  • Alles voor je zakelijke werkplek
  • Makkelijk online bestellen
  • Snelle levertijden
Accessoire Kwalitatief beter Goedkoper Toevoeging Familie Groen Huismerk Navulling Grootverpakking

StarTech.com 1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet netwerkkaart

StarTech.com 1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet netwerkkaart- 5-Speed netwerkondersteuning: 10G/5G/2.5G/1G/100Mbps PCIe 2.0 x4
€ 206,71
€ 250,12 incl. btw
Op voorraad
Verwachte levering: vrijdag 03 december

StarTech.com 1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet netwerkkaart

StarTech.com 1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet netwerkkaart- 5-Speed netwerkondersteuning: 10G/5G/2.5G/1G/100Mbps PCIe 2.0 x4
Voeg een Ethernetpoort toe aan een server of werkstation, met ondersteuning van vijf netwerksnelheden: 10 G/5 G/2,5 G/1 G/100 Mbps

Deze netwerkadapterkaart met 5 snelheden biedt veelzijdige en voordelige netwerkverbindingen. U kunt een Ethernetpoort aan uw server of desktopcomputer toevoegen en hebt toegang tot uw netwerk bij meerdere snelheden: 10 G, 5 G, 2,5 G, 1 G en 100 Mbps.

Voordelige, multi-mode netwerkverbindingen

Ontworpen voor laagvermogen- 1-poorts netwerkapplicaties biedt de PCIe NIC een voordelige en veelzijdige netwerkoplossing door extra bandbreedte ter beschikking te stellen voor uw netwerkbehoeften, zonder de bedrading van uw infrastructuur compleet te moeten veranderen. De netwerkkaart voldoet aan alle 10GBase-T en NBASE-T specificaties, zodat u een Ethernetpoort kunt toevoegen aan uw server of hoogvermogen-werkstation via een PCI Express x4 (of hoger) sleuf. (Voor 10 G netwerksnelheden is een Cat6a-kabel nodig. Voor alle andere snelheden een Cat5e-kabel.)

Geavanceerde technologie voor optimale prestaties

De netwerkcontrollerkaart is voorzien van geavanceerde NBASE-T technologie, die de nieuwste multi-gigabit apparatuur ondersteunt, inclusief nieuwe Cisco campus switches en Aruba Networks access points. Met de kaart kunt u verbinding maken met op NBASE-T gebaseerde apparatuur bij netwerksnelheden van 2,5 Gbps of 5 Gbps, via uw bestaande Cat5e infrastructuur, zonder dat een upgrade naar de duurdere Cat6a noodzakelijk is.

NBASE-T technologie vergroot de snelheid van Twisted Pair Cat5e koperen kabels over een afstand tot 100 meter. De Ethernet netwerkkaart ondersteunt ook de meer gebruikelijke 10 G via koperen, en 1 G netwerkverbindingen via bestaande Cat 6/Cat5e of betere kabels.

De Ethernet netwerkkaart met 5 snelheden is een krachtige combinatie van de Tehuti TN4010 controller en de Marvell 88X3310P transceiver, die zowel laagvermogen als high-performance NBASE-T oplossingen biedt. De Tehuti 10GbE controller ondersteunt autonegotiation, dat garandeert dat de optimale snelheid via Cat5e/Cat6 wordt geselecteerd: 10 GbE, 5 GbE, 2,5 GbE, 1 GbE of 100Mbps (snel Ethernet). De netwerkkaart is ook compatibel met Microsoft Hyper-V virtualisatiesoftware en iSCSI-ondersteuning voor het combineren van LAN- en SAN-functies.

Operationele efficiency en flexibel gebruik

De Tehuti TN4010 chipset, die voldoet aan 802.3az Energy Efficient Ethernet, garandeert optimale operationele efficiency met een gereduceerd stroomverbruik. Door het lagere stroomverbruik geeft de kaart minder warmte af, en voorkomt een verhoogde bedrijfstemperatuur in uw serverbehuizing.

De netwerkkaart ondersteunt ook geavanceerde functies zoals 9 K Jumbo Frame en 802.1q VLAN Tagging. Voor nog meer veelzijdigheid is de controllerkaart uitgerust met een standard-profile steun, terwijl een low-profile-/halfhoge steun is meegeleverd voor installatie in kleine-vormfactorcomputers.

De ST10GSPEXNB wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

The StarTech.com Advantage

- Voordelige en veelzijdige Ethernet-verbindingen die vijf netwerksnelheden ondersteunen: 10 G, 5 G, 2,5 G, 1 G en 100 Mbps
- Voldoet aan 10GBase-T en NBASE-T specificaties
- Energiezuinige chipset die voldoet aan IEEE 802.3az

SPECIFICATIES

  • Bedrijfstemperatuur (T-T) 5 - 50 °C
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
  • Ethernet LAN Ja
  • Hoogte 21 mm
  • LED-indicatoren Activiteit, Link, Snelheid
  • Breedte 120 mm
  • Diepte 83 mm
  • Connectiviteitstechnologie Bedraad
  • Kleur van het product Zwart, Roestvrijstaal
  • Netwerkstandaard IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3an,IEEE 802.3u
  • VLAN-tagging Ja
  • Low-profile bracket Ja
  • Interface Ethernet
  • Jumbo frames 16000
  • Intern Ja
  • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
  • Hostinterface PCI Express
  • Certificering CE, FCC
  • Wifi Nee
  • Jumbo Frames ondersteuning Ja
  • Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 Mbit/s
  • Diepte verpakking 144 mm
  • Hoogte verpakking 30 mm
  • Breedte verpakking 172 mm
  • Gebruikershandleiding Ja
  • Duurzaamheidscertificaten RoHS
  • Full duplex Ja
  • iSCSI support Ja
  • Auto MDIX IEEE Ja
  • Meegeleverde drivers Ja
  • Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 20 - 80 procent
  • Ethernet interface type 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Chipset Tehuti - TN4010, Marvell - 88X3310P
  • Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C
  • Gewicht verpakking 150 g
  • Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10GBASE-T,100BASE-T,1000BASE-T
  • Ondersteunt Windows Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 10 x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Ente
  • Ondersteunt Mac-besturingssysteem Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave
  • Ondersteunt Linux Ja
  • Ondersteunde server operating systems Windows Server 2008 R2,Windows Server 2012,Windows Server 2012 R2,Windows Server 2016,Windows Server 2019
  • PCI versie 2.0
  • Gewicht 100 g