0 Vergelijken
  • Alles voor je zakelijke werkplek
  • Makkelijk online bestellen
  • Snelle levertijden
Accessoire Kwalitatief beter Goedkoper Toevoeging Familie Groen Huismerk Navulling Grootverpakking

StarTech.com PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezelnetwerkadapterkaart NIC 550 m

StarTech.com PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC 550 m
€ 181,36
€ 219,45 incl. btw
Op voorraad
Verwachte levering: donderdag 02 december

StarTech.com PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezelnetwerkadapterkaart NIC 550 m

StarTech.com PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC 550 m
Sluit een PCI Express-desktop of in een rek te monteren pc direct aan op een gigabit multimode SC-glasvezelnetwerk

Met de PEX1000MMSC2 PCIe gigabit glasvezelnetwerkkaart kunt een desktop direct aansluiten op een glasvezelnetwerk, door een multimode SC-glasvezelpoort via een beschikbaar PCI Express-sleuf aan uw computer of server toe te voegen.

Perfect voor het integreren van nieuwe of bestaande glasvezelinfrastructuur over grote afstanden, biedt deze kaart de volle gigabit bandbreedte voor uw computer tot maximaal 550 meter van uw netwerkbron, via een multimode 50/125 micron duplex SC-glasvezelkabel. Voor een nog bredere compatibiliteit biedt deze veelzijdige kaart bovendien glasvezelintegratie met een computer tot een afstand van 220 meter, als het wordt gebruikt in netwerkframeworks bestaande uit multimode 62,5/125 micron kabels.

Met een glasvezelaansluiting is uw netwerk niet gevoelig voor elektronische storingen, die bij standaard RJ45 koperen kabelnetwerken vaak problemen veroorzaken, waardoor deze veelzijdige glasvezelkaart bij uitstek geschikt is voor veilige netwerkinstallaties.

Daarnaast is de kaart uitgerust met een standard-profile steun, terwijl een low-profile-/halfhoge steun wordt meegeleverd, waardoor de installatie in kleine-vormfactorcomputers of de montage in 1U servers en rekken worden vergemakkelijkt.

Gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

The StarTech.com Advantage

- Glasvezelnetwerkinfrastructuur is betrouwbaar en veilig, zonder elektromagnetische storingen en minder datacorruptie via een directe glasvezel-naar-desktop-verbinding
- Past in full-profile of low-profile/kleine-vormfactor (SFF) systemen, met een dubbel profielontwerp

SPECIFICATIES

  • Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 45 °C
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 2000 Mbit/s
  • Netvoeding 3,2 W
  • Buffergrootte 48 KB
  • Hoogte 18 mm
  • LED-indicatoren Activiteit, Link
  • Breedte 118 mm
  • Diepte 120 mm
  • Connectiviteitstechnologie Bedraad
  • Netwerkstandaard IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
  • Maximale afstand 550 m
  • Interface Ethernet / Fiber
  • Intern Ja
  • Wake-on-LAN Ja
  • Hostinterface PCI Express
  • LAN controller Realtek RTL8168E
  • Jumbo Frames ondersteuning Ja
  • Diepte verpakking 218 mm
  • Hoogte verpakking 49 mm
  • Breedte verpakking 171 mm
  • Gebruikershandleiding Ja
  • Duurzaamheidscertificaten RoHS
  • Full duplex Ja
  • Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 5 - 95 procent
  • Chipset RTL8168E
  • Temperatuur bij opslag -20 - 70 °C
  • Gewicht verpakking 208 g
  • Vezel-optische connector SC
  • Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE‑SX
  • Ondersteunt Windows Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 10 x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7
  • Ondersteunt Mac-besturingssysteem Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks
  • Ondersteunt Linux Ja
  • Ondersteunde server operating systems Windows Server 2003,Windows Server 2008 R2,Windows Server 2012,Windows Server 2012 R2,Windows Server 2016
  • Component voor PC
  • Gewicht 66 g