0 Vergelijken
  • Alles voor je zakelijke werkplek
  • Makkelijk online bestellen
  • Snelle levertijden
Accessoire Kwalitatief beter Goedkoper Toevoeging Familie Groen Huismerk Navulling Grootverpakking

StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX/LH 10 stuks

StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX/LH 1000 Mbps (1 Gbps) SM MM glasvezel LC -10 km- 10 stuks
€ 362,80
€ 438,99 incl. btw
Op voorraad
Verwachte levering: vrijdag 03 december

StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX/LH 10 stuks

StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX/LH 1000 Mbps (1 Gbps) SM MM glasvezel LC -10 km- 10 stuks
1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multimode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

De GLCLHSMD10ST is een pakket met tien van onze Cisco GLC-LH-SMD compatibele glasvezel transceiver modules die ontworpen, geprogrammeerd en getest zijn voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX/LH conforme netwerken, op een afstand tot 10 km. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Single-mode / multi-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km MTBF: 200.000 uur Stroomverbruik: Minder dan 1 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-LH-SMD
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

SPECIFICATIES

  • Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1250 Mbit/s
  • Hoogte 8 mm
  • Breedte 12 mm
  • Diepte 58 mm
  • Kleur van het product Zilver
  • Netwerkstandaard IEEE 802.3z
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
  • Golflengte 1310 nm
  • Certificering CE, FCC, UL
  • Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
  • Diepte verpakking 182 mm
  • Hoogte verpakking 34 mm
  • Breedte verpakking 125 mm
  • SFP-zendernorm LH,LX
  • Duurzaamheidscertificaten RoHS
  • Stroomverbruik (typisch) 1 W
  • Mean time between failures (MTBF) 200000 uur
  • Aantal producten inbegrepen 10 stuk(s)
  • Hot-swap Ja
  • Fibre channel-poorten 1
  • Auto MDI/MDI-X Ja
  • Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 5 - 95 procent
  • Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
  • Gewicht verpakking 227 g
  • Vezel-optische connector LC
  • Duplex systeem Volledig
  • Maximaal bereik 10000 m
  • SFP transceiver type Vezel-optiek
  • Gewicht 17 g
  • Soort aansluiting SFP