0 Vergelijken
Accessoire Kwalitatief beter Goedkoper Toevoeging Familie Groen Huismerk Navulling Grootverpakking

Zyxel SFP-SX-D netwerk transceiver module 1000 Mbit/s 1310 nm

€ 90,48
€ 109,48 incl. btw
Op voorraad
Verwachte levering: woensdag 17 augustus

Zyxel SFP-SX-D netwerk transceiver module 1000 Mbit/s 1310 nm

SPECIFICATIES

  • Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
  • Hoogte 12,5 mm
  • Breedte 56 mm
  • Diepte 13,4 mm
  • Golflengte 1310 nm
  • Afmetingen (B x D x H) 56 x 13,4 x 12,46 mm
  • Veiligheid Class 1 Laser, CSA, TUV, 21 CFR 1040.10 & 1040.11
  • Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 5 - 95 procent
  • Bekabelingstechnologie 1000Base-LHX
  • Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
  • Vormfactor Plug-in
  • Maximaal bereik 550 m