0 Vergelijken
Accessoire Kwalitatief beter Goedkoper Toevoeging Familie Groen Huismerk Navulling Grootverpakking

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s

€ 101,54
€ 122,86 incl. btw
Op voorraad
Verwachte levering: maandag 15 augustus

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s

SPECIFICATIES

  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
  • Hoogte 15,2 mm
  • Breedte 55,9 mm
  • Diepte 12,7 mm
  • Compatibele producten Aruba 2930F
  • Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
  • SFP-zendernorm SX
  • Fibre channel-poorten 2
  • Vezel-optische connector LC
  • Maximaal bereik 500 m
  • SFP transceiver type Vezel-optiek
  • Gewicht 45 g
  • Soort aansluiting SFP