0 Vergelijken
Accessoire Kwalitatief beter Goedkoper Toevoeging Familie Groen Huismerk Navulling Grootverpakking

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+

€ 1116,60
€ 1351,09 incl. btw
Op voorraad
Verwachte levering: maandag 15 augustus

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+

SPECIFICATIES

  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
  • Hoogte 15,2 mm
  • Breedte 55,9 mm
  • Diepte 12,7 mm
  • Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
  • SFP-zendernorm LR
  • Vezel-optische connector LC
  • Maximaal bereik 10000 m
  • SFP transceiver type Vezel-optiek
  • Gewicht 45 g
  • Soort aansluiting SFP+