0 Vergelijken
Accessoire Kwalitatief beter Goedkoper Toevoeging Familie Groen Huismerk Navulling Grootverpakking

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

HP BladeSystem c-Class 10Gb Short Range Small Form-Factor Pluggable Option
€ 542,39
€ 656,29 incl. btw
4 Op voorraad
Verwachte levering: donderdag 01 december

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

HP BladeSystem c-Class 10Gb Short Range Small Form-Factor Pluggable Option
A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor for single-mode or multi-mode fibers

SPECIFICATIES

  • Length 0
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
  • Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
  • Hoogte 8,5 mm
  • Breedte 13,4 mm
  • Diepte 56,5 mm
  • Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
  • Compatibele producten HP BladeSystem c-Class
  • Golflengte 850 nm
  • Hot-plug ondersteuning Ja
  • Certificering MSA
  • Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
  • SFP-zendernorm SR
  • Stroomverbruik (typisch) 0,8 W
  • Aantal producten inbegrepen 1 stuk(s)
  • Hot-swap Ja
  • Auto MDI/MDI-X Ja
  • Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 10 - 80 procent
  • Bekabelingstechnologie 10GBASE-SR
  • Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
  • Vezel-optische connector LC
  • Duplex systeem Volledig
  • Maximaal bereik 400 m
  • Vezelkabel diameters ondersteund 50/125,62.5/125 µm
  • SFP transceiver type Vezel-optiek
  • Soort aansluiting SFP+